Teekond rõõmu. Aus kogemuslugu Sisemise Lapse tervendamisest

Teekond rõõmu. Aus kogemuslugu Sisemise Lapse tervendamisest

Kirjastus: ÜRGNAINE

Kategooria: Eneseabi
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
19.50€
Osta
Armas lugeja, kui hindad Sisemise Lapse tarkust ja usud tema võimesse tuua sinu ellu rõõmu ja rahu, siis on see raamat just sulle. "Teekond rõõmu. Aus kogemuslugu Sisemise Lapse tervendamisest" on inspireeriv teos, mis juhatab sind läbi isikliku tervenemise ja eneseavastuse teekonna. Autor jagab siiralt oma kogemusi ja annab sulle tööriistad, et luua tugev side oma Sisemise Lapsega.

Sisemine Laps on sinu sees peituv osa, mis on alati valmis sind toetama ja juhendama. Kui õpid temaga suhtlema ja teda kuulama, avanevad sulle uued võimalused ja sa tunned end enesekindlamalt ning õnnelikumalt. Pole tähtis, kui vana sa oled – Sisemine Laps on ajatu ja tema tarkus on alati sinu käsutuses.

See raamat on rohkem kui lihtsalt lugemine; see on praktiline juhend, kuidas leida oma tõeline mina ja elada täisväärtuslikku elu. Autor kutsub sind üles olema oma parim vanem iseendale, et saaksid kogeda tõelist hoolt ja armastust. Kui oled valmis astuma sellele teekonnale, leiad siit väärtuslikke nõuandeid ja inspiratsiooni, et muuta oma elu paremaks.

"Teekond rõõmu" on raamat, mis võib muuta sinu arusaama iseendast ja maailmast. See on aus ja südamlik lugu, mis kutsub sind avastama oma sisemist tarkust ja looma elu, mis on täis rõõmu ja rahulolu.