TEEL KOOLI JUHTUS ÜKS KUMMALINE LUGU ...

TEEL KOOLI JUHTUS ÜKS KUMMALINE LUGU ...

Autor: Davide Cali

Kirjastus: DRAAKON & KUU

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.95€
Osta
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
Kui otsite põnevat ja lõbusat lasteraamatut, mis võlub oma fantaasiarikkuse ja huumoriga, siis Davide Cali teos "Teel kooli juhtus üks kummaline lugu..." on just see, mida vajate. See raamat viib lugeja seiklusrohkele teekonnale, kus tavaline koolipäev muutub uskumatult värvikaks ettevõtmiseks.

Kujutage ette, et teie hommikusöögi söövad ära hiiglaslikud sipelgad ja kooliteel peate silmitsi seisma kurjade ninjadega, tohutu suure ahviga ning salapäraste muttelukatega. Kõlab uskumatult, eks? Just sellised on vabandused, mida üks poiss kasutab, et selgitada, miks ta kooli hiljaks jäi. Aga kas need põhjused on tõesti tõesed või peitub siin veel midagi enamat?

Davide Cali on tuntud oma vaimukate ja ootamatute pöörete poolest lastekirjanduses. Tema loodud tegelased ja olukorrad kutsuvad esile naeru ning panevad lugejaid kaasa mõtlema. "Teel kooli juhtus üks kummaline lugu..." on järg autori varasemale teosele "Ma ei teinud oma kodutööd sellepärast, et…", mis samuti pakkus lugejatele palju rõõmu.

See raamat ei ole ainult meelelahutuslik, vaid ka õpetlik, sest see näitab, kuidas fantaasia ja reaalsus võivad põimuda ning kuidas me kõik vahel kipume oma põhjendustes loovusega üle piiri minema. Lapsevanemana või õpetajana leiate kindlasti äratundmisrõõmu ja inspiratsiooni, kuidas lastega nende värvikate ettekäänete üle arutleda.

Kas olete valmis sukelduma sellesse põnevasse maailma, kus iga koolipäev võib muutuda eepiliseks seikluseks? Haarake siis Davide Cali "Teel kooli juhtus üks kummaline lugu..." ja avastage koos oma lastega, millised veelgi ennekuulmatumad seletused võivad peituda lihtsa hilinemise taga!