TEERAJAD JUMALA JUURDE. SATHYA SAI BABA ÕPETUSTE JUHEND

TEERAJAD JUMALA JUURDE. SATHYA SAI BABA ÕPETUSTE JUHEND

Autor: Jonathan Roof

Kirjastus: SATHYA MTÜ

Kategooria: Muud usundid ja õpetused
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.55€
Hetkel pole saadaval
Apollo
5.65€
Osta
Kas otsite vaimset juhendit, mis aitaks teil leida sisemist rahu ja mõistmist? "Teerajad Jumala juurde" on raamat, mis võib pakkuda teile just seda. Autor Jonathan Roof on kokku kogunud ja selgitanud Sathya Sai Baba õpetusi, et aidata teil avastada ja süvendada oma vaimset teekonda.

Sathya Sai Baba, kelle õpetused on inspireerinud miljoneid inimesi üle kogu maailma, on tuntud oma imetegude, tingimusteta armastuse ja pühendumise poolest teenimisele. Tema sõnumid ja elutöö on kujundanud paljude inimeste vaimset arusaama ja toonud nende ellu uut kvaliteeti.

Raamatus "Teerajad Jumala juurde" uuritakse mitmeid olulisi vaimse kasvu aspekte, nagu meditatsioon, distsipliin, moraal, palve, altruistlik teenimine ja palju muud. Iga teema juurde on lisatud Sathya Sai Baba kirjutistest pärit tsitaadid, mis aitavad paremini mõista tema õpetuste sügavust ja tähendust.

Kui olete huvitatud sellest, kuidas rakendada neid õpetusi oma igapäevaelus, et saavutada rahu ja armastust, siis see raamat on teile. See ei ole lihtsalt lugemismaterjal, vaid teejuht, mis aitab teil mõista elu suuremaid tõdesid ja leida tee Jumala juurde.

Avastage, kuidas Sathya Sai Baba õpetused võivad teie elu rikastada ja juhatada teid vaimse täiuse poole. "Teerajad Jumala juurde" on teie vaimse teekonna kompass, mis on täis tarkust ja inspiratsiooni.