Teeviit alustavale juhile

Teeviit alustavale juhile

Autor: Avo Üprus

Kategooria: Kristlus
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas tunned, et igapäevaelu rutiin on muutunud ülekaalukaks ja värskendavat tuult ei ole kusagilt näha? Võib-olla on aeg end proovile panna ja astuda samm kõrgemale. See võib tunduda väljakutsuv, kuid püüdlused on väärt lõpptulemust. Avastad oma keha uuel moel, tunnetad lihaste ja kõõluste jõudu ning muutud päev-päevalt osavamaks.

"Avo Üpruse raamat "Teeviit alustavale juhile" on justkui teejuht, mis aitab Sul märgata ja ületada eluteel ette tulevaid takistusi. Rännakul edu suunas kohtad kindlasti tasaseid alasid, kus on võimalik hinge tõmmata ja jõudu koguda. Puhkamine on hädavajalik, ent oluline on vältida laiskust.

Ent teekond ei ole kunagi täiesti sile. Kohtad konarusi ja lõhesid, nagu hirm ja tüdimus, aga ka rahulolu, mis võivad osutuda ootamatult keeruliseks. Need tuleb julgelt vastu võtta, läbi närida ja kõrvale heita. Selline lähenemine muudab Sind tugevamaks, nii vaimselt kui füüsiliselt. Kui samad takistused peaksid Sinu teele uuesti ilmuma, on oluline neid mitte endasse laskuda, vaid neile resoluutselt vastu astuda.

Üprus juhendab lugejat, kuidas selliste katsumustega toime tulla, et need ei muutuks osaks Sinu isiksusest. Ta õpetab, kuidas takistusi sõnadega taltsutada ja neist mööda liikuda. Lõpuks, kui jätkad oma teed püsivalt ja sihikindlalt, hajuvad need takistused, sest ronimise käigus pole neil lihtsalt kohta.

See raamat on suurepärane abimees kõigile, kes soovivad enda juhiomadusi arendada ja õppida, kuidas raskustest üle saada. Avo Üprus pakub praktilisi nõuandeid ja sügavamõttelisi tarkuseteri, mis on abiks igale alustavale juhile teel tippu."