TEGUS TALU. KLAPPIDEGA RAAMAT

TEGUS TALU. KLAPPIDEGA RAAMAT

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
8.45€ / 8.03€
Osta
Avasta maalähedase elu võlu koos raamatuga "Tegus Talu", mis on justkui põnev teekond läbi taluelu. See raamat viib sind ja sinu väikeseid uudishimulikke tutvuma talu südamega – loomade, lindude ja põllukultuuridega, mis seal kasvavad. Uuri, milliseid masinaid kasutatakse, et hoida talu toimimas nagu õlitatud masinavärk.

"Tegus Talu" on rohkem kui lihtsalt raamat – see on interaktiivne seiklus, kus iga klapi all peitub uus üllatus. Lapsed armastavad saladusi ja see raamat pakub neid küllaga. Kas oled kunagi mõelnud, kuidas kanad munevad või mis teeb traktori nii võimsaks? Siin raamatus leidub vastused nendele küsimustele ja paljudele teistele.

Raamatu autor on loonud värviküllase ja haarava maailma, mis on täis õpetlikke momente. Läbi mängulise õppimise saavad lapsed teadmisi, mis on elus hinnalised. "Tegus Talu" on suurepärane vahend, et tutvustada lastele looduse ja põllumajanduse põhitõdesid.

Kui oled lapsevanem või õpetaja, kes soovib arendada lastes armastust looduse ja loomade vastu, siis "Tegus Talu" on ideaalne valik. See ei ole ainult raamat, see on avastamisrõõm, mis ootab sind ja sinu lapsi iga nurga taga. Võta aega, et koos lapsega avada klappide all peituvad taluelu saladused ja avardada tema silmaringi.