Teine naine

Teine naine

Autor: Claire Mcgowan

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Krimi ja põnevus
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
9.99€
Hetkel pole saadaval
Kas olete valmis sukelduma sügavale põnevusse, kus iga lehekülg toob uue saladuse? Claire McGowani "Teine naine" on raamat, mis võib teid haarata oma keerukate tegelaste ja ootamatute pööretega.

Suzi elu on keeruline. Ta on rase ja elab koos oma armukadeda abikaasa Nickiga, kusagil kaugel, kus nad on ümbritsevast maailmast täielikult ära lõigatud. Suzi igapäevane elu on täis ängistust ja üksindust, millele ta otsib meeleheitlikult leevendust. Kui nende lähedusse kolib uus naaber Nora, tärkab Suzis lootus leida sõprust ja mõistmist. Kuid peagi hakkab Suzile tunduma, et Nora teab temast rohkem, kui peaks.

Elle, teisest küljest, elab näiliselt ideaalset elu. Kuid kui ilmnevad märgid abikaasa truudusetusest, hakkavad Elle'i lapsepõlvesaladused päevavalgele kerkima. Ta on valmis minema äärmustesse, et oma abielu päästa, isegi kui see tähendab kõige hullemat.

"Teine naine" on lugu, mis räägib võõrastest, kelle elud on põimunud saladuste ja valedega. Kui traagiline sündmus nad kokku toob, muutuvad nende elud igaveseks. See on raamat, mis on võitnud lugejate südamed üle maailma, püsides Amazoni edetabeli tipus enam kui aasta.

Claire McGowan on tunnustatud autor, kes on tuntud oma oskuse poolest luua põnevaid psühholoogilisi trillereid. Tema kirjutamisstiil on kaasahaarav ja kaunis ning ta on pälvinud kiitust ka teistelt kirjanikelt, nagu Mark Edwards ja Lee Child. Lisaks kirjutab Claire ka pseudonüümi Eva Woods all ja elab Londonis.

Kui otsite raamatut, mis paneb teie südame kiiremini põksuma ja mõistuse kaasa mõtlema, siis "Teine naine" on just see, mida vajate. Avastage Claire McGowani paeluv maailm, kus iga tegelane võib peita endas mõistatust, mida te ei oska oodata.