TEMA ISIKLIK VENELANE

TEMA ISIKLIK VENELANE

Autor: Ene Hion

Kirjastus: MAAGILINE RUUM

Kategooria: Varia
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
7.99€
Osta
Kui otsid põnevat lugemist, mis viib sind Venemaa keerukate ja ettearvamatute poliitiliste tuulte keerisesse, siis Ene Hioni "Tema Isiklik Venelane" on just see, mida vajad. Raamat pakub sügavat sukeldumist Venemaa sisepoliitikasse, kus Kreml püüab rahvale sisendada, et riik on kindlus, mida tuleb kaitsta välismaailma mõjude eest.

Ene Hion toob esile, kuidas Venemaa poliitiline maastik võib muutuda hetkega – ühel päeval suunatakse pilgud läände, teisel itta, kord sõlmitakse sõprussuhteid Saksamaaga, siis jälle Hiinaga. Autor annab mõista, et Venemaa tulevik on ettearvamatu ning sõltub paljuski rahvusvahelisest poliitikast ja suurriikide juhtide valikutest.

Raamat ei keskendu ainult suurtele poliitilistele sündmustele, vaid vaatleb ka, kuidas need mõjutavad tavaliste venelaste igapäevaelu. Hion toob välja, et Venemaa rahvas seisab silmitsi teadmatusega, millal lõppeb nende raskuste tee, mis on kestnud juba liiga kaua ja millel pole kohta kaasaegses maailmas.

"Tema Isiklik Venelane" on kaasahaarav teos, mis ei paku mitte ainult poliitilist analüüsi, vaid ka inimlikke lugusid ja isiklikke kogemusi, mis aitavad mõista Venemaa keerulist olemust. See on raamat, mis ei jäta kedagi ükskõikseks ja sunnib mõtlema selle üle, mis on Venemaa tulevik ja kuidas see mõjutab ülejäänud maailma.

Kui tunned huvi Venemaa vastu ja soovid mõista selle suurriigi sisemisi ja välimisi dilemmasid, siis on "Tema Isiklik Venelane" lugemine, mis rikastab sinu arusaama ja pakub mõtteainet pikaks ajaks.