TEMA KUNINGLIK LUUREAUSUS

TEMA KUNINGLIK LUUREAUSUS

Autor: Rhys Bowen

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Krimi ja põnevus
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.60€
Osta
Apollo
7.99€
Osta
Kas olete valmis sukelduma 1930ndate Londoni kõrgseltskonna keeristormi? "Tema Kuninglik Luureausus" on Rhys Bowen'i haarav romaan, mis viib teid ajarännakule koos leedi Victoria Georgiana Charlotte Eugeniega, kes on rohkem kui lihtsalt pikalt nimetatud aadlipreili.

21-aastane Georgie on tüdinud oma kõrgklassi elust, kus tema ainus ülesanne näib olevat sobiva abikaasa leidmine ja perekonna au hoidmine. Kuid ta on otsustanud, et ei lase oma saatust teiste kätesse. Ta ei taha enam olla pelgalt passiivne pealtvaataja oma elus, vaid on valmis haarata ohjad ja leida oma tee.

Elades ajastul, kus naiste rollid on hakanud muutuma, ei pea Georgie end piirama ainult traditsiooniliste "naiste" harrastustega nagu tikkimine või klaveri mängimine. Londoni suurlinn pakub lõputult võimalusi ja Georgie on valmis neid avastama, isegi kui see tähendab õppida, kuidas ise kaminasse tuld teha või kuidas saada vanni sooja vett ilma teenijate abita.

Kuid Georgie elu võtab ootamatu pöörde, kui tema kuninganna tädi palub tal jälgida kroonprintsi ja tema skandaalset armukest. See luuremissioon viib ta otse mõrvajuhtumi keskmesse, muutes tema elu veelgi põnevamaks ja ohtlikumaks.

"TEMA KUNINGLIK LUUREAUSUS" on lugu julgusest, iseseisvusest ja seiklustest, mis ootavad iga nurga taga. Georgie on tõestuseks, et isegi kõige rangemad traditsioonid ei suuda murda vaba vaimu. Kui otsite põnevat lugemist, mis viib teid tagasi aega, kus ühiskondlikud piirid olid alles murdumas, siis see raamat on just teile. Ärge laske end heidutada keerulistest nimedest – leedi Georgiana seiklused on kindlasti väärt avastamist.