TEQUILA PÖÖRIPÄEV

Kirjastus: AGITAATOR

2003 aasta

Rahva Raamat
1.66€
Hetkel pole saadaval
"Tequila Pööripäev" on Eesti kirjandusmaastikule ilmunud teos, mis käsitleb kaasaegse ühiskonna suhtumist armastusse ja suhetesse. Autor sukeldub Eesti taasiseseisvumisjärgse põlvkonna hingeellu, avades lugejale maailma, kus traditsioonilised suhtemudelid on asendumas vabameelsema lähenemisega.

Raamatu keskmes on Roald Bergson, mees, kes ei pelga süveneda suhete keerdkäikudesse ja intiimsuse labürinti. Erinevalt paljudest oma eakaaslastest, kes eelistavad pinnapealseid suhteid ja vältida püsivaid sidemeid, otsib Roald tõelist ühendust ja kvaliteetset lähedust. Ta on mees, kes on läbi elanud pikaajalise vabaabielu katkemise ja on nüüd ettevaatlikum, kuid samas ihkab ta enne uue püsisuhte loomist elu maksimaalselt kogeda.

Roald Bergsoni lugu on esitatud kui kaheosalise romaani esimene jagu, kus peategelase otsingud armastuse, kirgliku seksi ja elukaaslase leidmiseks viivad teda läbi mitmekesiste ja põnevate, kuid ka väljakutseid pakkuvate kogemuste. Lugeja saab osa Roaldi elust, mis on täis katsetusi ja avastusi, kuid samas ka sisemisi võitlusi ja kompromisse.

Kui oled huvitatud inimsuhete keerukusest ja kaasaegsest armastusest, siis "Tequila Pööripäev" pakub sulle sügavat mõtisklust ja isiklikku äratundmist. Ole valmis sukelduma Roald Bergsoni maailma, kus armastuse otsingud on sama kirglikud ja ettearvamatud nagu tequila mõju pööripäeval.