Terapeut

Terapeut

Autor: B. A. Paris

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Krimi ja põnevus
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
10.99€
Hetkel pole saadaval
Kui Alice ja Leo otsustavad kolida Londoni ihaldusväärsele aadressile, ei oska nad aimatagi, et nende uus kodu on täis varjatud lugusid. Nende unistuste maja, mis on hiljuti läbinud põhjaliku uuenduskuuri, tundub olevat ideaalne paik alustamaks ühist elu. Kuid peagi avastab Alice, et nende koduseinte vahel on peidus midagi palju süngemat.

Uute naabritega tutvudes puutub Alice kokku mineviku varjudega, mis on seotud eelmise elaniku, terapeut Nina traagilise saatusega. Mida rohkem Alice tõele lähemale jõuab, seda enam mõistab ta, et kogukond, mis väliselt tundub sõbralik ja toetav, kannab endas tumedat saladust, millest keegi rääkida ei taha.

Alice'i püüdlused mineviku sündmuste lahtiharutamiseks muutuvad üha meeleheitlikumaks, eriti kui hakkavad ilmnema märgid, et keegi võõras liigub öösiti nende majas. Kas see on vaid Alice'i kujutlusvõime või on oht tõeliselt lähedal?

B. A. Paris on end tõestanud kui meisterliku põnevusloo jutustajat oma esikteosega "Suletud uste taga", mis on pälvinud ülemaailmset tunnustust ja müünud miljoneid eksemplare. "Terapeut" on tema viies romaan, mis viib lugeja keeruliste inimsuhete ja psühholoogilise pinge sügavikku. See on lugu, mis ei lase teil öösel magada ja paneb teid küsima, kui hästi te tegelikult oma naabreid tunnete.

Kas olete valmis sukelduma "Terapeudi" lehekülgedele ja avastama, mis peitub naeratuste ja tervituste taga? B. A. Parise kirjutatud põnevik on tõeline maiuspala neile, kes armastavad keerulisi saladusi ja pinget, mis kasvab leheküljelt leheküljele. Ärge laske end petta pealispinna rahulikust ilmest – see raamat hoiab teid haaratuna viimase sõnani.