Terassüda

Terassüda

Autor: Brandon Sanderson

Kirjastus: PIKOPRINT

Kategooria: Noortele
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.30€
Hetkel pole saadaval
Apollo
9.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, mis juhtuks, kui tavalised inimesed saaksid äkitselt üleloomulikke võimeid? Brandon Sandersoni põnevik "Terassüda" viib teid maailma, kus see on reaalsus. Kümme aastat tagasi tabas maailma Häda, müstiline sündmus, mis muutis mõned õnnelikud – või õnnetud – inimesed Eepikuteks, olenditeks, kellel on uskumatud võimed.

Kuid need võimed tõid kaasa ka tumeda külje. Eepikud ei hooli inimkonnast, nad janunevad võimu järele ja selleks, et valitseda, peavad nad murdma inimeste tahte. Endise Chicago varemetes on tõusnud võimule Terassüda, Eepik, kelle jõud on nii suur, et teda peetakse võitmatuks. Ta on tugev nagu kümme meest ja suudab valitseda loodusjõude. Inimesed sosistavad, et ei kuulid, mõõgad ega tuli ei suuda teda kahjustada.

Kuid on olemas üks grupp, Kättemaksjad, kes on pühendunud Eepikute saladuste avastamisele, nende nõrkuste leidmisele ja lõpuks nende hävitamisele. Ja David, noormees, kelle isa Terassüda tappis, soovib meeleheitlikult nende ridadesse astuda. Ta on aastaid vaikselt uurinud ja plaaninud, sest tal on midagi, mida Kättemaksjad vajavad – ta on näinud Terassüda haavatavana.

Davidi lugu on kättemaksu ja õigluse otsing, mis paneb proovile tema tahte ja leidlikkuse. "Terassüda" on lugu, mis haarab teid kaasa ja ei lase enne lõppu lahti. Kui olete valmis sukelduma sügavale võimu, korruptsiooni ja inimvaimu vastupanu teemadesse, siis on "Terassüda" teie jaoks.

Brandon Sanderson, tuntud oma oskuse poolest luua uskumatuid maailmu ja keerulisi süžeesid, ei jäta ka selles romaanis lugejaid ükskõikseks. Avastage, kas David suudab alistada Terassüda ja kas inimkonnal on lootust Eepikute raudse haarde alt vabaneda.