TERE, TITA! LOOMAD

TERE, TITA! LOOMAD

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
6.95€ / 6.60€
Osta
Avasta loomade imeline maailm koos raamatuga "Tere, Tita! Loomad" – see on põnev ja värvikirev teejuht Sinu lapse esimesteks sammudeks loomariigi tundmaõppimisel. See vastupidavast papist valmistatud raamat on loodud spetsiaalselt väikestele uudishimulikele lugejatele, pakkudes neile võimalust avastada erinevaid loomi läbi lihtsate ja silmapaistvate illustratsioonide.

Sinu laps saab imetleda raamatus leiduvaid elavaid värve ja õppida ära tundma mitmesuguseid loomi, mis on kujutatud suurte ja selgete piltidena. Need kujutised on loodud selleks, et köita Sinu väikese avastaja tähelepanu ja aidata tal visuaalselt maailma mõista.

Raamatu lõpus ootab Sinu last eriline üllatus – peegel, mis mitte ainult ei paku rõõmu ja meelelahutust, vaid aitab kaasa ka eneseteadvuse arengule. Lapse näo peeglist vaatamine on lõbus viis eneseavastuseks ning aitab luua positiivset suhet raamatutega juba varajasest east alates.

"Kas oled valmis kohtuma karvaste, suleliste ja soomuselistega? "Tere, Tita! Loomad" on Sinu võimalus viia oma laps rännakule läbi loomade kuningriigi, õpetades talle samal ajal olulisi tunnetuslikke oskusi. See on raamat, mis kasvab koos Sinu lapsega, pakkudes rõõmu ja õppimisvõimalusi igal lugemisel. Võta aega, et koos lapsega lehitsete seda armastusega loodud raamatut, ja vaadake, kuidas tema uudishimu maailma vastu õitsele puhkeb.