TERE, TITA! MINU MAAILM

TERE, TITA! MINU MAAILM

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Hetkel pole saadaval
Avasta imelist maailma koos väikelapsega "Tere, Tita! Minu maailm" lehekülgedel, mis on loodud armastatud autorilt. See raamat on kui akna avamine värvikirevasse maailma, kus iga lehekülg on täis lihtsaid, kuid silmapaistvaid illustratsioone, mis haaravad Sinu lapse tähelepanu ja ergutavad tema uudishimu.

Kas oled valmis sukelduma koos lapsega avastusretkele? "Tere, Tita! Minu maailm" on justkui esimene sõbralik kutsung väikesele uurijale, aidates tal mõista ja tundma õppida keskkonda enda ümber. Raamatu värviküllased pildid on disainitud nii, et need köidavad Sinu lapse meeli ja toetavad tema visuaalset arengut.

Aga see pole veel kõik! Raamatu lõpus ootab teid eriline üllatus – peegel, mis pakub lapsele rõõmu ja põnevust, kui ta avastab seal peegelduvat kõige tähtsamat inimest – iseennast. See lõbus element mitte ainult ei meelelahuta, vaid aitab kaasa ka Sinu lapse eneseteadvuse arengule.

"Minu Maailm" on ideaalne kaaslane Sinu lapse esimesteks avastusretkedeks, pakkudes talle tuge ja inspiratsiooni maailma tundma õppimisel. See on raamat, mis kasvab koos Sinu lapsega, pakkudes rõõmu ja õppehetki igal sammul.

Kas oled valmis avama ukse uudishimuliku maailma poole? Haara "Tere, Tita! Minu maailm" ja alusta seda imelist teekonda koos oma kõige kallimaga.