Terrassi- ja rõduaiad

Terrassi- ja rõduaiad

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Aiandus ja talupidamine
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.90€
Osta
Apollo
9.90€ / 9.41€
Osta
Kas olete mõelnud, kuidas muuta oma rõdu või terrass lopsakaks oaasiks? "Terrassi- ja rõduaiad" on praktiline käsiraamat, mis juhatab teid läbi kõik vajalikud sammud, et teie väline puhkeala võiks õide puhkeda. Autor pakub asjatundlikke nõuandeid, kuidas valida sobivaid lilli, mis mitte ainult ei kaunista teie rõdu või terrassi, vaid ka taluvad sealset mikrokliimat. Lisaks lilledele leiate juhiseid, kuidas kasvatada värsket köögivilja ja aromaatseid ürte otse oma kodu mugavusest.

Kuid see raamat ei piirdu ainult taimedega. See sisaldab ka juhiseid, kuidas valmistada ette oma välist pinda, et tagada taimede parimad kasvutingimused. Alates rõdu ettevalmistamisest kuni terrassi ehitamiseni – te saate teada, kuidas luua funktsionaalne ja esteetiliselt meeldiv ruum.

Valgustus ja soojendus on samuti olulised teemad, mida see raamat käsitleb. Õige valgustus võib luua meeleolu ja pikendada õhtuid teie isiklikus linnaparadiisis, samal ajal kui soojenduslahendused võimaldavad teil oma terrassil või rõdul aega veeta ka jahedamatel kuudel.

Kas soovite, et teie rõdu või terrass oleks rohkem kui lihtsalt koht, kus hoida jalgratast või kuivatada pesu? "Terrassi- ja rõduaiad" on teie teejuht, kuidas muuta see ala lõõgastavaks puhkealaks, mis rõõmustab teid iga päev. Kasutage seda raamatut inspiratsiooniallikana ja alustage oma isikliku rohelise põgenemise kujundamist juba täna.