TERVENEMINE TAEVAST

TERVENEMINE TAEVAST

Autor: Lilian B. Yeomans

Kirjastus: CHARISMATA MINISTRIES

Kategooria: Kristlus
2013 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.06€
Hetkel pole saadaval
Apollo
6.95€ / 6.60€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas inimene võib leida lootust ja tervenemist kõige meeleheitlikumates olukordades? Lilian B. Yeomansi autobiograafiline teos "Tervenemine taevast" pakub sügavat sissevaadet ühe naise teekonnale läbi sõltuvuse pimeduse ja kuidas ta leidis valguse usus ja pühendumuses.

Lilian B. Yeomans, kes omandas meditsiinidoktori kraadi prestiižses Michigani Ülikoolis Ann Arboris, avastas end noore arstina sügavas uimastisõltuvuses. Tema lugu ei ole lihtsalt ühe inimese võitlus, vaid ka tunnistus sellest, kuidas usk ja pühendumine võivad tuua radikaalseid muutusi. Ühe innukalt palvetava jutlustaja abiga, kes suunas Liliani Jumala Sõna poole, koges ta hämmastavat vabanemist sõltuvusest.

Otsustanud oma elu pöördeliselt muuta, loobus Yeomans oma arstikarjäärist ja pühendas end järgnevad 40 aastat Jumala Sõna levitamisele. Ta õpetas, teenis ja juhatas inimesi päästmise ning tervenemise teele. See raamat pole pelgalt ajalugu; see on inspiratsiooniallikas ja juhend neile, kes otsivad tervenemist ja taastumist, olgu siis vaimsel, emotsionaalsel või füüsilisel tasandil.

Kui olete huvitatud loost, mis kinnitab lootuse ja uskumise väge, siis "Tervenemine taevast" võib olla just see, mida otsite. See raamat ei ole ainult Liliani isiklik lugu, vaid ka tunnistus sellest, kuidas usk ja pühendumine võivad muuta elusid. Kas olete valmis avastama, kuidas Jumala Sõna võib tuua tervenemist teie enda elus?