Tervise Saladus

Tervise Saladus

Autor: Andrues Vana

Kirjastus: VÕLUELU

Kategooria: Tervendamine
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
9.99€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, mis on tervise alustalad? Võib-olla oled arvanud, et see on keeruline ja saladuslik teema. Kuid "Tervise Saladus", autoriks Andrues Vana, toob välja, et tervis polegi nii keeruline, kui esmapilgul tunduda võib.

Raamatus selgitab Vana, et tervis on midagi, millest me tihti aru ei saa, kuna see on meile juba nii omane. Kui aga puutume kokku millegi tundmatuga, võime seda pidada saladuseks või isegi valeks. "Tervise Saladus" kutsub sind üles kuulama oma keha sõnumeid. Kui tunned väsimust või koget negatiivseid emotsioone, on need märgid, mida ei tohiks eirata. Keha kasutab neid signaale, et näidata, mis su sees toimub.

Andrues Vana julgustab lugejat mõistma, et tervislik seisund on otseselt seotud meie mõtete ja tähelepanuga. Kui ignoreerime keha antud hoiatusi, ei jää kehal muud üle, kui "haigestuda" – see on viis, kuidas keha suhtleb ja annab märku sisemisest tasakaalutusest.

See raamat on mõeldud kõigile, kes soovivad oma tervist paremini mõista ja õppida, kuidas keha sõnumeid tõlgendada. "Tervise Saladus" on sinu teejuht, mis aitab sul avastada, kuidas saad oma tervist paremini toetada, kuulates ja mõistes oma keha keelt. Kas oled valmis avastama, mis on sinu tervise saladus?