Tervise taastamine. Leidke oma ainevahetuse tüüp ja taastage maksa tervis

Tervise taastamine. Leidke oma ainevahetuse tüüp ja taastage maksa tervis

Autor: Kristin Kirkpatrick,Dr Ibrahim Hanouneh

Kirjastus: ÄRIPÄEV

Kategooria: Toitumine
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
43.50€
Osta
Maks on meie keha üks olulisemaid organeid, mille tervis mõjutab otseselt põletikunäitajaid, südame tööd, vaimset heaolu, kognitiivseid võimeid ja ainevahetust. Paljud inimesed ei ole sellest teadlikud ja teevad tahtmatult valikuid, mis kahjustavad nende tervist. Raamatus "Tervise taastamine. Leidke oma ainevahetuse tüüp ja taastage maksa tervis" autorid Kristin Kirkpatrick ja Dr. Ibrahim Hanouneh selgitavad, kuidas metaboolne tervis on parim näitaja rasvmaksa seisundi hindamiseks ja kuidas seda ennetada või ravida tervislike elustiilimuutustega.

Raamat tutvustab ainevahetuse nelja tüüpi – ennetaja, täiustaja, ümberseadistaja ja uuendaja – ning aitab teil kindlaks teha, millisesse kategooriasse kuulute. Lisaks pakub see teaduspõhiseid juhiseid toitumise ja elustiili kohandamiseks, et toetada teie ainevahetust ja üldist tervist. Pole tähtis, kas teil on juba diagnoositud maksaprobleem või soovite neid ennetada, Kristin Kirkpatrick ja Dr. Ibrahim Hanouneh on usaldusväärsed juhendajad teie tervise teekonnal.

See raamat on väärtuslik allikas kõigile, kes soovivad parandada oma maksa tervist ja seeläbi kogu oma heaolu. Avasta, kuidas teha teadlikke ja tervislikke valikuid, mis toetavad sinu keha ja vaimu.