Tervisenõuandeid elukogenud arstilt

Tervisenõuandeid elukogenud arstilt

Autor: Adik Levin

Kirjastus: PILGRIM

Kategooria: Tervis
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
6.99€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas ühe arsti elutöö võib mõjutada terveid põlvkondi? "Tervisenõuandeid elukogenud arstilt" on raamat, mis pakub sulle ainulaadset sissevaadet dr Adik Levini pühendumusest meditsiini ja eriti pediaatria valdkonnas. Sündinud 17. augustil 1940, on dr Levin oma karjääri jooksul toonud esile teemasid, mis on sügavalt puudutanud nii tema professionaalset kui ka isiklikku elu.

Dr Levin on tuntud kui uuendaja vastsündinute meditsiinis, olles loonud Tallinna Lastehaiglas süsteemi, mis võimaldab vastsündinutel ja enneaegsetel lastel viibida emaga ööpäevaringselt. See lähenemine on saanud rahvusvahelist tunnustust ja on määratletud kui kuldne standard vastsündinute hoolduses, mida on testitud ja heaks kiidetud ka Kanadas, Austraalias ja Uus-Meremaal.

Dr Levini kirjutatud üle 150 teadusartikli ja tosin raamatut kõnelevad tema pühendumusest ja ekspertiisist. Tema mõju on ulatunud ka akadeemilisse maailma, kus ta on ligi 20 aastat olnud õppejõud Tallinna Ülikoolis, koolitades tulevasi sotsiaaltöötajaid. Tema panust on tunnustatud Punase Risti I klassi teenetemärgi ja Tallinna teenetemärgiga.

See raamat ei ole lihtsalt tagasivaade ühe Eesti pediaatri elutööle. See on inspiratsiooniallikas ja juhend, mis põhineb dr Levini isiklikel kogemustel ja teadmistel toitumisest ning tervislikust eluviisist. Sinu käes on võimalus õppida mehelt, kes on oma elu pühendanud laste heaolu eest seismisele ja kes jätkab oma teadmiste jagamist ka pärast ametlikku pensionile jäämist. "Tervisenõuandeid elukogenud arstilt" on raamat, mis võib muuta sinu arusaama tervisest ja heaolust.