THE AQUARIUM. IMELISED VEEOLENDID

THE AQUARIUM. IMELISED VEEOLENDID

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Tegevus- ja värviraamatud
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Hetkel pole saadaval
Kas oled kunagi unistanud sukeldumisest veealusesse maailma, kus ujuvad kõrvuti nii graatsilised delfiinid kui ka aukartustäratavad mõõkvaalad? Raamat "Akvaarium: Imelised Veeolendid" viib sind rännakule läbi ookeani sügavuste, avades ukse mereelustiku mitmekesisuse ja ilu juurde.

Kujutle end avastamas akvaariumi, kus iga nurga taga peitub uus, põnev liik. Raamatus "Akvaarium: Imelised Veeolendid" on iga lehekülg justkui aknaava, mille kaudu saad piiluda veealuse kuningriigi igapäevaelu. Võid kohata seal nii väärikat merekilpkonna, kes elegantselt läbi vete libiseb, kui ka värvikirevat purikalat, kes oma erksate toonidega pilku püüab.

See interaktiivne raamat ei ole lihtsalt lugemismaterjal, vaid ka loominguline väljund. Sinu ees avaneb võimalus anda igale mereelukale oma unikaalne värvipalett. Värvi, lõika ja jaga – too oma fantaasiarikkad veeolendid sõprade ja perega jagamiseks ellu. Raamatu punktiirjooned juhatavad sind läbi lõikamisprotsessi, muutes iga looma justkui elusaks kunstiteoseks.

Sukeldu "Akvaariumi: Imelised Veeolendid" lehekülgedele ja avasta, kuidas sinu käe all ärkavad ellu ookeanide saladused. Kas oled valmis oma veealust galeriid looma?