Tiina Toometi loomalood

Tiina Toometi loomalood

Autor: Marii Karell

Kirjastus: FOOKUS MEEDIA

Kategooria: Lemmikloomad
2008 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, milline võiks olla elu loomaarsti kingades? Marii Karelli raamat "Tiina Toometi loomalood" viib teid südantsoojendavale rännakule läbi Eesti armastatuima loomaarsti, Tiina Toometi, igapäevaste seikluste. See teos on täis naeru ja nostalgiat, pakkudes pilguheitu nii lehmalautade, sigalate kui ka kliinikute igapäevaelule.

Kujutage ette, kuidas iga päev on täis ootamatuid olukordi ja väljakutseid – olgu selleks siis lehma sünnituse juhtimine või mõne kangekaelse sea ravimine. Raamatust ei puudu ka südantliigutavad lood Tiina lapsepõlvest, kus juba varakult ilmnes tema armastus loomade vastu. Toometi pere elus oli isegi kahe puudli toitmine midagi enamat kui lihtsalt igapäevane toiming; see oli rituaal, mis kinnitas nende pühendumust neljajalgsetele sõpradele.

"Tiina Toometi loomalood" on kirjutatud soojalt ja kaasahaaravalt, pakkudes lugejale võimalust mõista loomaarsti töö ilu ja keerukust. Raamat on suurepärane valik kõigile loomasõpradele ja neile, kes hindavad lugusid, kus peitub nii elutarkust kui ka lihtsat inimlikku soojust.

Kui tunnete huvi loomade ja nende heaolu vastu või otsite lihtsalt meelelahutuslikku ja harivat lugemist, siis "Tiina Toometi loomalood" on teie jaoks ideaalne valik. See on lugu elust, armastusest ja pühendumusest meie neljajalgsete kaaslaste vastu, mis on kirjutatud südamest ja kogemustest.