Toataimed. Kodu & Aia praktiline aiavihik 65

Toataimed. Kodu & Aia praktiline aiavihik 65

Autor: Eneli Käger

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Toataimed
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.50€
Osta
Apollo
5.50€ / 5.23€
Osta
Kui oled toataimede sõber ja soovid oma rohelisi sõpru paremini mõista, siis Eneli Kägeri "Toataimed. Kodu & Aia praktiline aiavihik 65" on just see, mida vajad. See käsiraamat on täis väärtuslikku teavet toataimede eest hoolitsemise kohta, pakkudes põhjalikku ülevaadet nende kasvunõuetest.

Kas teadsid, et toataimede õige väetamine ja kastmine on nende tervise ja ilu võti? Eneli Käger jagab sinuga asjatundlikke nõuandeid ja praktilisi nippe, kuidas oma taimi parimal viisil toita ja kasta. Lisaks leiad raamatust juhised igapäevasteks hooldustöödeks, mis aitavad su taimedel õitseda.

Kevad ja talv toovad toataimedele omad väljakutsed. "Toataimed. Kodu & Aia praktiline aiavihik 65" käsitleb kevadisi töid, mida tuleks lillelaual ette võtta, ning talviseid ohte, mis võivad sinu taimi varitseda. Samuti ei jäeta tähelepanuta kahjureid – raamatust leiad tõhusad meetodid nende tõrjumiseks.

Kui soovid oma kodu rohelust tõeliselt mõista ja hoida, siis see aiavihik on asendamatu abimees. Eneli Kägeri teos on kirjutatud südamega ja põhineb päriselulistel kogemustel ning teadmistel, muutes selle ideaalseks lugemiseks nii algajale kui ka kogenud toataimekasvatajale. Avasta, kuidas muuta oma kodu taimerohkeks oaasiks!