TÕDE VÕI TEGU III. TÕDE

TÕDE VÕI TEGU III. TÕDE

Autor: Kristi Piiper

Kirjastus: VARRAK

Kategooria: Noortele
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
18.95€
Hetkel pole saadaval
Apollo
19.95€ / 18.95€
Osta
Kui oled juba tuttav Kristi Piiperi haarava "Tõde või tegu" sarjaga, siis oled ilmselt põnevusega oodanud sarja kolmanda osa, "Tõde", ilmumist. Selles osas jätkub Stella ja tema sõprade, Johannes, Priidu ja Kärdi, lugu, kus nad astuvad vastu uutele väljakutsetele ja saladustele.

Stella, kes on sarja sümpaatne ja vapustav peategelane, seisab silmitsi oma mineviku mõistatustega. Ta on valmis riskima kõigega, isegi oma eluga, et põgeneda lastekodust ja leida vastused, mis on teda pikalt piinanud. Kes on tema ema ja mis inimene on tema isa? Selleks peavad sõbrad rakendama leidlikku plaani, mis viib neid ootamatutele radadele.

Stella suvepraktika vaimse tervise keskuses toob kaasa uusi avastusi, kui ta märkab, et tema toakaaslane Annabel käitub kahtlaselt. Ühel ööl Annabelile järgnemine viib Stella ohtliku saladuse jälile, mis võib muuta kõike. Lastekodu argipäev on täis pinget ja intriige, kus iga kasvandik peab leidma oma tee keerulistes oludes.

Armastuslugu Johannese ja Stella vahel ei ole samuti lihtne – takistused ja uued austajad panevad nende tundeid proovile. Lisaks ilmub välja Stella poolõde Sandra, kelle olemasolust polnud tal aimugi.

Kristi Piiper, sündinud 1983. aastal, on "Tõde või tegu" triloogia autorina tuntud ka teiste teoste poolest. Tema sulest on ilmunud lasteraamat "Salapaha" (2015) ja humoorikas "Kuidas mu isa uue töö sai" (2018), mis mõlemad on leidnud tee lugejate südametesse.

Kui otsid põnevat lugemist, mis on täis saladusi, põnevust ja noorte inimeste elu keerdkäike, siis "Tõde" on just see raamat, mida sa ei taha käest panna. Avasta, kuidas Stella ja tema sõprade lugu kulgeb, ja ole valmis üllatusteks, mida Kristi Piiper suurepäraselt kirja on pannud.