Tõeline jumalaosake

Tõeline jumalaosake

Autor: Taavi Jakobson

Kirjastus: PILGRIM

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
2.99€
Osta
Kas otsite midagi, mis haaraks teid esimestest lehekülgedest peale ja ei laseks enne lõppu lahti? Taavi Jakobsoni "Tõeline jumalaosake" on just see teos, mis toob naeratuse näole ja paneb unustama aja kulgu. See on raamat, mis ei nõua lugejalt keerukate teooriate mõistmist, vaid viib teid hoopis südikasse seiklusse, kus füüsika on vaid taustaloo värvikas detail.

Jakobsoni sulest pärinev lugu räägib teadlasest, kes leiab end ootamatust seiklusest, mis kasvab kiiresti üle pea. Kuid ärge laske end heidutada - see pole mitte füüsikaraamat, vaid sügavalt inimlik lugu, mis keskendub tegelaste soovidele, unistustele ja dilemmadele. Autori oskus luua elav ja kaasahaarav narratiiv muudab lugemise nauditavaks ja kergeks.

Kirjanik Peeter Sauter on tabavalt märkinud, et selliseid lugusid, mis on kirjutatud ilma suuremate pretensioonideta, kuid mis siiski pakuvad sügavat lugemiselamust, on tänapäeval harva leida. Jakobsoni teos on justkui värskendav tuuleiil kirjandusmaailmas, pakkudes meelelahutust ja mõtteainet ühes.

Lisaks, ettevõtja Hannes Tamjärv hoiatab, et "Tõelise jumalaosakese" lugemine võib olla nii kaasakiskuv, et võite unustada aja täielikult. Olgu teil siis plaanis reis laeva või lennukiga, veenduge, et teil on olemas meeldetuletused, mis aitavad teil ajataju säilitada. Samuti, kui valite lugemiskohaks avaliku ruumi, olge valmis, et teie naerupahvakud võivad kaasa tuua kaasreisijate segadust täis pilke.

Kui vajate põgenemist argipäevast ja soovite end kaotada haaravas loo keerdkäikudes, siis "Tõeline jumalaosake" on teie jaoks ideaalne valik. See on raamat, mis ei jäta teid ükskõikseks ja mille lehekülgedelt võib leida nii naeru kui ka sügavamat mõtisklust.