TÕELISE ARMASTUSE SUVI

Kirjastus: ERSEN

2003 aasta

Rahva Raamat
1.66€
Hetkel pole saadaval
Kui oled kunagi tundnud, et saladused, mida südames kannad, on just need, mis sinu elule tähenduse annavad, siis Suzanne Kingsbury "Tõelise armastuse suvi" võib sind sügavalt kõnetada. See on lugu, mis viib sind Ameerika lõunaosariikide palavikku, kus noorte inimeste elud põimuvad ühes väikeses, ajast mahajäänud Houser Banksi linnakeses Mississippi südames.

Peategelane Haley Ellyson on tüdruk, kes seisab silmitsi keerulise reaalsusega – ta on kaotanud oma süütuse ja peab nüüd toime tulema keeruliste suhetega ning rassismi varjudega, mis tema kodukoha üle nõiduslikult hõljuvad. Haley, kelle ema on perekonna hüljanud ja keda kasvatab vintskus ja tulirelvade vastu armastust tundev isa, on võitnud kohalike noormeeste südamed, kuid kannab endas saladusi, mis on samaaegselt nii tema jõu allikaks kui ka hävingu ohuks.

Kui kohtuniku poeg Fletcher Greel naaseb pärast prestiižika Uus-Inglismaa erakooli lõpetamist suveks kodulinna, põimuvad nende elud ootamatult. Fletcheri parim sõber Riley on armunud andekasse mustanahalisse bluusilauljatari Crystalisse, samal ajal kui Fletcheri südame võidab hetkega Haley. Nende noorte inimeste suved täituvad armastuse, kire ja noorusliku vabaduse joovastusega, kuid Houser Banksi varjus peitub mineviku paine – rassism ja vihkamine, mis ei ole veel kaugeltki unustatud.

Sellest romaanist leiad lugu, mis on sama palav ja intensiivne kui Mississippi suvi ise – lugu, mis räägib armastusest, sõprusest ja saladustest, mis võivad nii tugevdada kui ka purustada. "Tõelise armastuse suvi" on emotsionaalne sissevaade noorte inimeste ellu, kus iga valik võib kaasa tuua ettearvamatuid tagajärgi. Kui oled valmis sukelduma sellesse südantliigutavasse ja meeliülendavasse lugemisseiklusesse, siis on see romaan just sinule.