Toidusõbra tähestik/Loodusesõbra tähestik

Toidusõbra tähestik/Loodusesõbra tähestik

Autor: Hiili Rand,Karin Pae

Kirjastus: MATLE

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.50€
Osta
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
Kas otsite midagi põnevat ja harivat oma lapse raamaturiiulile? Hiili Randi ja Karin Pae "Toidusõbra tähestik/Loodusesõbra tähestik" on kahepoolne raamat, mis pakub nii väikestele kui ka suurematele lastele avastamisrõõmu ja õppimislusti.

Kujutage ette tähestikku, kus iga täht ei ole lihtsalt täht, vaid kunstiteos, mis on loodud maitsvatest toiduainetest. Need tähed ei ärata mitte ainult isu, vaid on ka silmale kaunid vaadata. Raamatu ühel küljel avaneb teile värvikas toidumaailm, kus igal tähekujulisel toidul on oma lugu, mis muudab tähtede õppimise lõbusaks ja meeldejäävaks. Lisaks jagavad viisteist last oma toidueelistusi, andes teile ja teie lapsele võimaluse arutleda erinevate maitsete ja toitude üle.

Kui aga raamatut teistpidi keerata, avaneb teie ees täiesti uus maailm – tähestik, mis on kokku pandud looduslikest materjalidest. Eesti kaardil saate koos lapsega uurida, kust need põnevad looduslikud elemendid pärinevad. Kas need on korjatud metsast, mererannalt, pargist, põllult, aasalt või hoopis koduaiast? Avastage koos Eesti looduse mitmekesisust ja õppige tundma erinevaid paiku, mida kaunistavad kaardil lilledeks maskeerunud linnanimed.

"Toidusõbra tähestik/Loodusesõbra tähestik" on suurepärane vahend tähtede õppimiseks ja lugemisoskuse arendamiseks. See on lõbus ja kaasahaarav raamat, mis ühendab endas nii visuaalse kunsti kui ka praktilise teadmise, aidates lastel mänguliselt tundma õppida nii tähestikku kui ka toidu- ja loodusmaailma.

Kas teie laps on juba avastanud, millised loovad ja isuäratavad tähed peituvad nende lemmiktoitudes või koduaias? "Toidusõbra tähestik/Loodusesõbra tähestik" ootab teid, et koos avastada, õppida ja nautida.