Tom Cruise. Mitteametlik elulugu

Tom Cruise. Mitteametlik elulugu

Autor: Andrew Morton

Kirjastus: KUNST

Kategooria: Kirjandus, teater ja kino
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, mis peitub Tom Cruise'i karismaatilise naeratuse taga? Andrew Mortoni "Tom Cruise. Mitteametlik elulugu" avab ukse Hollywoodi ühe suurima staari keerulisse ja vastuolulisse ellu.

Tom Cruise on mees, kes on võidelnud välja keerulistest lapsepõlveoludest, et saada üheks filmitööstuse ikooniks. Tema näol on tegemist näitlejaga, kes on tuntud oma mitmekülgsete rollide poolest, alates südantsoojendavatest draamadest kuni adrenaliinirohkete action-filmideni. Kolme Oscari nominatsiooni ja mitme Kuldgloobuse võitjana on ta tõestanud end kui tõelist talenti. Kuid tema eraelu on jäänud suuresti saladuseks, sealhulgas tema pühendumus saientoloogiale, mis on tekitanud palju poleemikat.

Andrew Morton, tuntud biograaf, kes on varem kirjutanud teoseid printsess Diana ja teiste kuulsuste elust, sukeldub sügavale Tom Cruise'i maailma, et tuua päevavalgele tõde, mis peitub selle keerulise ja vastuolulise kuulsuse fassaadi taga. Morton on pälvinud oma põhjaliku ja kaasahaarava kirjutamisstiili eest mitmeid auhindu ning tema raamatud on pakkunud lugejatele üle maailma põnevaid avastusi.

Kui olete huvitatud sellest, kuidas Tom Cruise on suutnud oma isikliku elu hoida nii privaatsena, hoolimata intensiivsest meedia tähelepanust ja kuulujuttudest, siis "Tom Cruise. Mitteametlik elulugu" pakub teile põnevat ja harivat lugemist. Avastage tõeline lugu mehe taga, kellest arvatakse, et teame kõike, kuid kes tegelikult on jäänud paljuski mõistatuseks.

Sukelduge Andrew Mortoni kirjutatud põhjalikku ja kaasahaaravasse biograafiasse, mis toob esile Tom Cruise'i elu nii ekraanil kui ekraaniväliselt, ja avastage, mis teeb sellest mehest nii vastuolulise ja intrigeeriva isiksuse.