Tomat ja paprika. Kodu & Aia praktiline aiavihik 66

Tomat ja paprika. Kodu & Aia praktiline aiavihik 66

Autor: Harri Poom

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Aiandus ja talupidamine
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.50€
Osta
Apollo
5.50€ / 5.23€
Osta
Kas olete mõelnud, kuidas omaenda tomati- ja paprikataimi kasvatada? Harri Poom, kes on tuntud oma rohke aiandusalase kogemuse poolest, on koostanud praktilise juhendi, mis aitab teil selles põnevas ettevõtmises edukas olla. Raamat "Tomat ja paprika. Kodu & Aia praktiline aiavihik 66" on suurepärane abimees, mis juhatab teid läbi kõik kasvatamise etapid, alates õigete sortide valikust kuni taimede eest hoolitsemiseni.

Poomi juhend on lihtne ja arusaadav, pakkudes teile teadmisi erinevatest tomati- ja paprikaliikidest, sealhulgas uuenduslikest kompakttomatite sortidest ja Eestis veel haruldaseks peetavast karvasest paprikast. Raamatust leiate kasulikke nõuandeid taimede ettekasvatamise kohta, et tagada tugev algus teie taimede elule, samuti juhiseid, kuidas neid kasvuperioodil hooldada.

Olgu teie eesmärgiks värske ja maitsev saak oma köögilaual või lihtsalt soov rohenäppu proovile panna, "Tomat ja paprika. Kodu & Aia praktiline aiavihik 66" on teie teekonnal asendamatu kaaslane. Avastage Harri Poomi asjatundlikud soovitused ja muutke oma aed viljakaks oaasiks, kus kasvavad tervislikud ja maitsvad viljad.