TOMMI OTSIB TÖÖD. MINA LOEN ISE 

TOMMI OTSIB TÖÖD. MINA LOEN ISE 

Autor: James Rock

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.15€
Osta
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, millist tööd võiks teha üks armas neljajalgne sõber? "Tommi otsib tööd. Mina loen ise" on lugu väikesest koerast, kes ei taha päevi üksinda kodus veeta, vaid soovib leida endale ameti, just nagu tema pereliikmed. See südamlik raamat, mille on loonud noor autor James Rock, avab uksed koerte põnevasse maailma, kus iga päev võib olla seiklus.

Raamat on kujundatud nii, et see sobib suurepäraselt esimeste sammude astumiseks lugemise imelises maailmas. Suurtähed, lihtsad laused ja soojad illustratsioonid teevad sellest ideaalse kaaslase nii mudilastele pildiraamatuna kui ka koolieelikutele, kes on valmis sukelduma iseseisvasse lugemisse.

James Rock, kes on ise veel koolipoiss, õppides Tallinna Prantsuse Lütseumis, on loonud loo, mis on inspireeritud lugemiskoerte projektist. See projekt aitab lastel lugemist harjutada, pakkudes neile koerte seltsi ja toetust. Jamesi enda koer, Tommi, on raamatu peategelane ja nende ühised seiklused on andnud tõuke raamatu sünniks.

Vabal ajal, kui James ei ole hõivatud õppimisega, naudib ta koos Tommiga jalutuskäike, pildistab ja loomulikult – loeb. Tommi, teisalt, armastab ajaviiteks oravate tagaajamist, aias aukude kaevamist ja pererahva susside närimist.

"Tommi otsib tööd. Mina loen ise" ei ole lihtsalt lugemisraamat – see on kaasahaarav lugu, mis julgustab lapsi avastama lugemise rõõmu ja õpetab neile töö olulisust, olles samal ajal lõbus ja hariv. Kui sinu väike lugeja on valmis seikluseks, siis Tommi on valmis neid juhtima läbi oma tööotsingute, näidates, et igaüks meist, isegi kõige väiksemad, võivad leida oma koha maailmas.