TOMMI PADI. MINA LOEN ISE

TOMMI PADI. MINA LOEN ISE

Autor: James Rock

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.15€
Osta
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
Tommi on armas koer, kellel on üks väga eriline ese – tema lemmikpadi. Ühel päeval avastab Tommi, et tema kallis padi on kadunud. See ei heiduta aga vaprat neljajalgset sõpra, kes otsustab oma padja üles leida. "Tommi Padi. Mina loen ise" on raamat, mis on loodud selleks, et pakkuda rõõmu nii pisikestele piltide vaatajatele kui ka algkooliealistele, kes teevad oma esimesi samme iseseisvas lugemises. Raamatu autoriks on noor ja andekas James Rock, kes on pärit Tallinnast ja õpib Prantsuse Lütseumis.

James, kes on ise alles 14-aastane, sai inspiratsiooni lugemiskoerte projektist. See on imeline ettevõtmine, mis aitab lastel lugemist paremini selgeks saada, pakkudes neile sõbralikku ja toetavat kuulajat koera näol. Nii otsustaski James oma kogemused ja loovuse rakendada, et kirjutada ja illustreerida raamatuid, mis toetaksid algajaid lugejaid nende teekonnal.

Vabal ajal naudib James koos oma koera Tommiga jalutuskäike looduses, tegeleb fotograafiaga ja loomulikult – armastab lugeda. Tommi, kes on raamatu peategelane ja Jamesi igapäevane kaaslane, on tuntud oma vallatu iseloomu poolest. Ta armastab oravate tagaajamist, aias aukude kaevamist ja pererahva sussidega mängimist.

"Tommi Padi. Mina loen ise" on suurepärane valik Sinu lapsele, kui otsid midagi, mis toetaks tema lugemisoskuse arengut ja pakuks samal ajal ka lõbusat lugemiselamust. Raamat on täis suurtähtedega kirjutatud lihtsaid lauseid ja sõbralikke pilte, mis teevad lugemise õppimise nauditavaks. See on lugu, mis ei räägi ainult kadunud padjast, vaid ka julgusest, seiklusvaimust ja sellest, kuidas igaüks meist saab oma eesmärkide poole püüelda.