TONDIJUTUD (AUDIORAAMAT) CD

TONDIJUTUD (AUDIORAAMAT) CD

Kirjastus: EASY LIVING MUSIC

Kategooria: Lastekirjandus
2012 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.59€
Osta
Kas olete valmis sukelduma põnevatesse seiklustesse, mis äratab teie kujutlusvõime? "Tondijutud" on audioraamat, mille on sisse lugenud armastatud Eesti näitleja Tõnu Aav. See kogumik viib teid rännakule läbi nelja erineva loo, kus kohtute kõige erilisemate tegelastega.

Kuulake, kuidas Pudelitont Kiki oma pudelist välja pääseb ja milliseid põnevaid seiklusi ta ette võtab. Raudmees, kes pole sugugi tavaline tegelane, näitab teile, mida tähendab tõeline raudne tahe. Puru-Peetri imepaun on täis maagiat ja imesid, mis paneb teid imestama, milliseid aardeid see väike paun võib peita. Lõpuks, saate osa Peetruse ja vana sõjamehe loost, mis on täis sügavat sõprust ja ajatuid tarkusi.

Tõnu Aav on tuntud oma soojade ja kaasahaaravate esituste poolest. Tema hääl viib teid läbi nende lugude, justkui oleksite ise kohapeal. "Tondijutud" on ideaalne kaaslane pikale autosõidule või mõnusaks õhtuks kodus, lastele ja täiskasvanutele.

Kui otsite midagi, mis toob teie igapäevaellu natuke maagiat ja seiklust, siis "Tondijutud" on teie jaoks. Laske Tõnu Aav'il olla teie giidiks nendes imelistes lugudes, mis on kindlasti rikastavad nii teie meelt kui ka südant.