Töökoda. Loe, ehita ja mängi!

Töökoda. Loe, ehita ja mängi!

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Hetkel pole saadaval
Avasta autoremonditöökoja kiire ja põneva maailma koos Mardiga, meie kohaliku automehaanikuga, kes teab kõike sõidukite hooldusest ja remondist. "Töökoda. Loe, ehita ja mängi!" on raamat, mis viib sind läbi Mardi silmade autotöökoja igapäevaelu, kus iga päev on täis uusi ülesandeid ja väljakutseid.

Kas oled kunagi mõelnud, mis tunne on vahetada autol rehve või paigaldada uus esituli? Või kuidas toimetatakse puksiirautoga, et aidata hädas olevaid juhte maanteel? See raamat mitte ainult ei tutvusta sulle Mardi tööd, vaid annab sulle võimaluse ise käed külge panna. Laienda oma kujutlusvõimet ja ehita kaasasolevatest papist osadest oma autoremonditöökoda, kus saad mängida kaasasolevate papist tegelastega.

"Töökoda. Loe, ehita ja mängi!" on suurepärane viis, kuidas saad tutvuda automehaaniku ametiga, arendada oma peenmotoorikat ja probleemilahendusoskusi. See on ideaalne raamat noortele lugejatele, kes armastavad autosid ja meisterdamist, pakkudes harivat ja lõbusat tegevust, mis ühendab lugemise ja mängimise.

Kui oled valmis sukelduma käed-rüpes-tegevusse ja avastama, kuidas üks päev autotöökojas võib mööduda, siis on "Töökoda. Loe, ehita ja mängi!" just sinu jaoks. Pane end proovile ja vaata, kas sul on pealehakkamist olla päevaks automehaanik!