Toomas Hendrik Ilves. Kikilipsu taga. Presidendi elu lugu

Toomas Hendrik Ilves. Kikilipsu taga. Presidendi elu lugu

Autor: Krister Kivi,Anneli Aasmäe,Kärt Blumberg,Kai Kalamees,Kristi Vainküla

Kirjastus: FOOKUS MEEDIA

Kategooria: Ajaloolised isikud ja elulood
2012 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Kas tunnete Toomas Hendrik Ilvest? Jah, see on sama mees, kellele meeldib kanda kikilipsu ja kes armastab uuenduslikku Eesti muusikat. Aga milline on tema lugu? Millised sündmused on kujundanud teda inimesena ja juhina, kes ta täna on? "Toomas Hendrik Ilves. Kikilipsu taga. Presidendi elu lugu" on raamat, mis viib teid sügavale Eesti endise presidendi elu ja mõttemaailma.

Autorid Krister Kivi, Anneli Aasmäe, Kärt Blumberg, Kai Kalamees ja Kristi Vainküla on kokku pannud teose, mis heidab valgust Toomas Hendrik Ilvese elule, alates tema noorusaegadest, kui ta oli pikajuukseline, eesti keeles aktsendiga rääkiv noormees, kes mängis rock-muusikat ja võitis tüdrukute südameid. See raamat räägib loo, kuidas temast sai kirglik Eesti patrioot ja lõpuks isegi riigipea.

Kui olete huvitatud sellest, kuidas ideed ja kirg võivad inimese elu muuta, siis see raamat on teile. Avastage Toomas Hendrik Ilvese inspireerivad sõbrad, kaasteelised ja mõttekaaslased, kes on teda oma teekonnal toetanud. Uurige, millised hetked on pannud tema silmad sädelema ja südame kiiremini põksuma. "Toomas Hendrik Ilves. Kikilipsu taga. Presidendi elu lugu" pakub teile haruldast sissevaadet ühe Eesti silmapaistvaima riigijuhi ellu ja pärandisse.