TORDID JA KOOGID

TORDID JA KOOGID

Autor: Marika Vingissar

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Magustoidud ja küpsetised
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.90€
Osta
Kas otsite viisi, kuidas oma perele või sõpradele nädalavahetusel rõõmu valmistada? Marika Vingissari raamat "Tordid ja koogid" on just see, mida vajate, et muuta iga koosviibimine eriliseks. Raamatust leiate hulgaliselt retsepte, mis sobivad igale maitsele ja oskustasemele, olgu teil kavas valmistada midagi lihtsat ja kodust või soovite katsetada uuenduslikumaid küpsetisi.

Kui tort on pidulaua kuningas, siis see raamat on teie teejuht, et valitseda küpsetiste kuningriiki. Olgu teil plaanis valmistada klassikaline õunakook või põnev pannkoogitort, Marika Vingissar juhatab teid läbi erinevate maitsete ja tekstuuride maailma. Alates kergematest ja tervislikumatest variantidest, mis sisaldavad köögiviljapüreesid ja värskeid puuvilju, kuni rammusate ja rikkalike vahukoore ning võiga rikastatud küpsetisteni – teil on võimalus leida oma lemmikud ja üllatada lähedasi omatehtud meistriteosega.

Ärge laske end heidutada, kui esimesed katsetused ei õnnestu ideaalselt – iga küpsetis on samm edasi teie isiklikul meisterkoka teekonnal. Raamat "Tordid ja koogid" on suurepärane abimees, mis aitab teil arendada oma küpsetamisoskusi ja lisab kindlasti teie köögile lõhna- ja maitseelamusi.

Valik on teie kätes – kas alustate lihtsast banaanileivast või sukeldute keerukate kreemide ja glasuuride maailma, Marika Vingissari retseptid on teie teejuhiks. Avastage küpsetamise rõõmu ja jagage seda armastust läbi hoolikalt valitud koostisosade ja isetegemise võlu.