TORULOOMAD. MEISTERDA PABERIRULLIST VAHVAID LOOMI

TORULOOMAD. MEISTERDA PABERIRULLIST VAHVAID LOOMI

Autor: Agnieszka Niedzwiadek

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Tegevusraamatud
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas tühjadest tualettpaberirullidest saaksid toredad mängukaaslased? "Toruloomad: Meisterda paberirullist vahvaid loomi" autor Agnieszka Niedzwiedek juhatab teid läbi põneva meisterdamise maailma, kus igapäevased esemed muutuvad imelisteks loomakujudeks.

See raamat on täiuslik teejuht loovuse äratamiseks ning keskkonnasõbralikuks meisterdamiseks. Te ei vaja keerukaid või kalleid materjale – kõik, mida vajate, on käepärast. Raamatust leiate selged ja lihtsad juhised, kuidas anda uus elu tühjadele tualettpaberirullidele, muutes need rõõmsateks loomadeks. Olgu selleks siis karvased käpad, graatsilised jalad, lendavad tiivad või iseloomulikud silmakleebised, teie kujutlusvõime on ainus piir.

Agnieszka Niedzwiedeki "Toruloomad" on rohkem kui lihtsalt meisterdamisraamat – see on võimalus siduda pere pisemaid liikmeid loovate tegevustega, arendada peenmotoorikat ja õppida midagi uut looduse ning taaskasutuse kohta. Kujutage ette rõõmu, kui teie kodu täitub ise tehtud paberist loomaaia elanikega!

Kas olete valmis sukelduma käsitöömaailma ja looma midagi tõeliselt ainulaadset? "Toruloomad" ootab teid, et avastada, kui lõbus ja rahuldust pakkuv võib olla taaskasutus. Võtke hetk, et meisterdada ja luua mälestusi, mis kestavad kauem kui mistahes mänguasi poeletilt.