TRAGID LOOMALAPSED. MUDILASE VÄRVIVIHIK

TRAGID LOOMALAPSED. MUDILASE VÄRVIVIHIK

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.27€
Hetkel pole saadaval
Apollo
1.95€ / 1.85€
Osta
Avasta värvide maailma koos armsate loomalastega! "Tragid Loomalapsed: Mudilase Värvivihik" on ideaalne kaaslane Sinu väikesele kunstnikule, pakkudes rõõmu ja loovustunde igal leheküljel. See värvivihik viib Sind läbi lõbusate ja õpetlike seikluste, kus iga pilt on kui avastamata aare.

Kui Sinu mudilane armastab loomi ja värvimist, siis on see vihik justkui loodud tema jaoks. Loomalaste tegemised ei ole mitte ainult põnevad, vaid ka harivad, aidates Sinu lapsel mänguliselt õppida nii loomade kohta kui ka arendada peenmotoorikat ja värvitaju.

"Tragid Loomalapsed" on koostatud armastuse ja hoolitsusega, et pakkuda Sinu lapsele parimat võimalikku meelelahutust. Värvivihik on täis vahvaid tegelasi, kelle seiklused ootavad, et Sinu laps neile elu sisse puhuks. Võta hetk, et üheskoos lapsega avastada, millised värvid sobivad karvasele kutsikale või kirevale papagoile.

Kasuta võimalust veeta kvaliteetaega oma lapsega, aidates tal arendada loovust ja kujutlusvõimet. "Tragid Loomalapsed: Mudilase Värvivihik" on rohkem kui lihtsalt värvimisraamat – see on teejuht lapsepõlve rõõmsatesse ja värvikirevatesse hetkedesse.

Haara pliiatsid ja lase oma lapse fantaasial lennata "Tragid Loomalapsed: Mudilase Värvivihikuga" – see on investeering nende loomingulisse tulevikku!