Traktorid, veokid ja päästeautod

Traktorid, veokid ja päästeautod

Autor: Niklas Böwer

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas sinu väikestele uudishimulikele meeldivad suured ja võimsad masinad? "Traktorid, veokid ja päästeautod" autorilt Niklas Böwer on just see raamat, mis viib teid ja teie lapsi avastama mürisevate masinate maailma. See raamat on täis värvikaid ja detailseid illustratsioone, mis toovad teieni traktorite, ekskavaatorite, kallurite, kraanade ja tuletõrjeautode elava tegevuse.

Kujutage ette, kuidas need masinad töötavad: maanteel liikluse keskel, ehitusplatsil kõrguvate hoonete all, viljakal põllul või päästetöödel tormi järel. Raamat pakub võimalust jälgida neid masinaid nende igapäevases keskkonnas, andes lastele võimaluse õppida ja avastada, kuidas need masinad meie maailmas toimivad.

Lisaks on raamatus eraldi leheküljed, kus iga sõiduk on kujutatud suurelt ja detailirohkelt, et lapsed saaksid neid põhjalikumalt uurida. See on suurepärane võimalus tutvustada lastele erinevate masinate funktsioone ja tähtsust meie igapäevaelus.

"Traktorid, veokid ja päästeautod" on ideaalne lugemine, mis rikastab teie lapse mõistmist ja huvi tehnika vastu, samal ajal pakkudes lõbusat ja kaasahaaravat kogemust. Võtke aega koos lapsega, et uurida ja avastada masinate põnevat maailma, mis on trükitud nendele lehekülgedele.