TRANSFORMERS. ROBOTS IN DISGUISE. VÄRVIME JA KLEEBIME

TRANSFORMERS. ROBOTS IN DISGUISE. VÄRVIME JA KLEEBIME

Autor: Hasbro

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Haara oma värvikirev pliiatsite ja vildikate komplekt ning valmistu sukelduma Autobottide ja nende kõige kavalamate vastaste maailma. "Transformers. Robots in Disguise. Värvi ja kleebi" on Hasbro poolt loodud raamat, mis viib sind põnevale teekonnale läbi legendaarsete robotite universumi. Sinu ees avanevad pildid ootavad, et sa neile elu sisse puhuksid – vali välja oma lemmikud ja pane paika nende värviküllane saatus.

Kui sa oled Transformersi fänn või armastad lihtsalt värvimist ja kleepimist, siis see raamat pakub sulle tunde lõbu ja loovust. Võid olla kindel, et iga lehekülg esitab sulle väljakutse tuua esile Autobottide ja Decepticonide karakterite erakordsed detailid ja omadused.

Ära karda katsetada erinevaid värvikombinatsioone ja tehnikaid, et muuta iga pilt tõeliselt unikaalseks. See on suurepärane võimalus näidata oma kunstilist poolt ja samal ajal süveneda Transformersi põnevasse maailma. Lase oma kujutlusvõimel lennata ja ehk avastad endas peituva kunstniku. Edu sulle, noor värvimeister!