Trikimeistrid

Trikimeistrid

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Värvi ja kleebi
2011 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.76€
Osta
Apollo
3.95€ / 3.75€
Osta
Kas oled valmis sukelduma kiiruse ja põnevuse maailma? "Trikimeistrid" viib sind otse võidusõiduradadele, kus iga väike poiss saab tunda end osana meeskonnast, mis paneb kokku kõige vingemaid võidusõiduautosid. See pole lihtsalt raamat – see on pilet adrenaliinirohkele seiklusele, kus sina oled peategelane.

Raamat "Trikimeistrid" on justkui võlukast, mis avaneb ja võimaldab sul veeta tunde, tuunides ja kohandades maailma kõige ägedamaid võidusõiduautosid. Kujutlusvõime saab tiivad, kui saad paigutada kaasasolevad korduvkasutatavad kleepsud just sinna, kuhu sinu süda ihkab. Kas tõstad oma lemmikauto võidusõiduraja esikohale või hoopis mõnele ootamatule rajalõigule?

See raamat on ideaalne kingitus igale poisile, kes unistab kiirusest ja autodest. Kleepsude abil saab iga laps luua oma võidusõidumaailma, kus ta on nii mehaanik kui ka piloot, valmis oma oskusi proovile panema. Kuid pidage meeles, kuna komplekt sisaldab väikeseid osi, ei ole see sobilik alla kolmeaastastele lastele.

"Võidusõiduautode Trikimeistrid" on mitte ainult lõbus ja kaasahaarav, vaid ka suurepärane viis arendada peenmotoorikat ja ruumilist mõtlemist. See on raamat, mis kasvab koos sinu lapsega, pakkudes rõõmu ja väljakutseid pikaks ajaks. Ära maga maha võimalust viia oma laps imelisele seiklusele, kus kujutlusvõime ja tegelikkus põimuvad üheks suureks seikluseks!