Tritonus

Tritonus

Autor: Kjell Westoe

Kirjastus: EESTI RAAMAT

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
16.99€
Osta
Kas otsid midagi, mis puudutaks su südant ja paneks sind mõtlema elu suurtele küsimustele? "Tritonus", autoriks tunnustatud Soome-Rootsi kirjanik Kjell Westö, on just selline teos. See sügavalt inimlik romaan viib sind saarele, kus elu keerdkäigud ja inimsuhted on sama ettearvamatud kui meri, mis seda ümbritseb.

Thomas Brander, kunagine edukas dirigent, on rajanud saarele oma unistuste kodu, Casa Tritonuse, lootuses leida rahu ja vaikust. Kuid tema ootused põrkuvad pea peale, kui ta kohtub kireva naabrimehe, kooli kuraatori Reidar Lindelliga. Nende kahe mehe vahel tekib ebatõenäoline sõprus, mis paneb proovile nii nende iseloomud kui ka eluvaated.

Westö, kes on sündinud 1961. aastal, on tuntud oma ajalooliste ja psühholoogiliste romaanide poolest, mis uurivad inimhinge keerukust. Tema teosed, nagu "Kus kõndisime kunagi", "Terendus 38" ja "Väävelkollane taevas", on pälvinud laialdast tunnustust ja nüüd on ta taas loonud midagi erakordset. "Tritonus" ei ole lihtsalt lugu, see on kogemus, mis kõigutab sinu arusaamu üksindusest, sõprusest ja kogukonna tähendusest.

See romaan kõigub peenelt harmoonia ja dissonantsi vahel, esitades küsimusi, mis on aktuaalsed igale inimesele: kuidas me saame oma erinevustega koos elada? Kas andestus ja leppimine on võimalikud enne, kui on liiga hilja? "Tritonus" on kirjutatud nii, et see kõnetab iga lugejat isiklikult, pakkudes samas universaalseid tõdesid, mis on ajatud ja piirideta.

Kui sa hindad kirjandust, mis on sama rikas ja mitmekihiline kui elu ise, siis "Tritonus" on raamat, mida sa ei tohiks mööda lasta. Kjell Westö on meisterlik jutuvestja, kes oskab luua tõeliselt kaasahaaravaid ja mõtlemapanevaid lugusid. Avasta "Tritonus" ja lase sellel romaanil end kaasa viia.