TROOPILINE IMEDEMAA. VÄRVIRAAMAT

TROOPILINE IMEDEMAA. VÄRVIRAAMAT

Autor: Millie Marotta

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Tegevus- ja värviraamatud
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Avasta värvide võlumaailm ja lase oma loovusel lennata Millie Marotta kaunis värviraamatus "Troopiline imedemaa". See raamat viib sind eksootilisele rännakule, kus kohtad troopika ahvatlevat mitmekesisust. Kujutlusvõime tiivul võid rännata läbi lopsakate vihmametsade, kus sind tervitavad palmipuudel peesitavad papagoid, salapärased kassleemurid, vahvad pärdikud, kirjud vöötpitad ja elegantsed leopardid.

Kui armastad loodust ja värvimist, siis on see raamat just sulle loodud. Millie Marotta on kokku kogunud 80 imelist illustratsiooni, mis kutsuvad sind avastama troopilise maailma imesid. Iga lehekülg on täis detailseid joonistusi, mis ootavad, et sa neile elu sisse puhuksid oma värvide ja pintslitõmmetega. Olgu su eelistuseks erksad toonid või mahedad pastellid, iga lehekülg pakub sulle võimalust väljendada oma ainulaadset stiili.

"Troopiline imedemaa" on suurepärane viis puhata argipäevast ja sukelduda loovuse maailma. See raamat ei paku mitte ainult lõõgastust ja värvimisrõõmu, vaid ka võimalust õppida tundma eksootilisi liike, mis elavad meist kaugel, kuid on siiski osa meie imelisest looduskeskkonnast. Võta hetk iseendale, haarata kinni pliiatsitest ja lase end viia seiklusele, mis ootab sind Millie Marotta "Troopilises imedemaas".