Tsillokõsõ soe jutu

Tsillokõsõ soe jutu

Autor: Juhani Püttsepp

Kategooria: Murdekeelsed
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
9.45€ / 8.98€
Osta
"Tsillokõsõ soe jutu" on Juhani Püttseppa kirjutatud raamat, mis avab ukse metsiku looduse imelisse maailma, kus hundid on peategelased. See teos on loodud spetsiaalselt noortele lugejatele, et murda müüte ja eelarvamusi, mis tihtipeale varjutavad nende arusaama hundist kui metsa peljatud asukast.

Raamatus tutvustatakse hundilaste argipäeva, mis on täis mängu ja tantsu, sarnanedes sellega, kuidas inimlapsedki oma päevi veedavad. Siiski, erinevalt inimlastest, ei külasta hundipojad lasteaeda ega kanna riideid, kuid nende elu on täis põnevust ja looduslähedust.

Juhani Püttsepp viib sind rännakule läbi metsade, et avastada, mida hundid söövad, kus nad elavad ja kuidas nad oma päevi veedavad. Sa saad teada huvitavaid fakte nende eluviisi kohta, mis aitab mõista nende rolli looduses ja kummutab ekslikke uskumusi, mis on hundid tihti pannud halba valgusesse.

"Tsillokõsõ soe jutu" on hariv ja südantsoojendav lugemine, mis toob esile hundipere igapäevaelu poeesia ja lihtsuse. See raamat on suurepärane valik sinule, kui soovid oma lapsele õpetada looduse austamist ja loomade eluviisi mõistmist läbi kaasahaarava loo.