TUBLID TEOD. JUTUKAS LAPS

TUBLID TEOD. JUTUKAS LAPS

Autor: Katie Woolley

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas otsid viisi, kuidas oma lapse sõnavara rikastada ja tema uudishimu maailma vastu toita? "Tublid teod. Jutukas laps" autorilt Katie Woolley'lt on just see, mida vajad. See 192-leheküljeline raamat on loodud spetsiaalselt väikelastele, et aidata neil mänguliselt ja värvikalt avastada ümbritsevat keskkonda.

Tiago Americo, tuntud Brasiilia illustraator ja animaator, on andnud raamatule elu oma lihtsate, ent samas detailirohkete ja retrohõnguliste piltidega. Need kujutised on suurepärased abimehed, et tutvustada sinu lapsele üle 200 sõna, mis kõik on valitud just nende olulisuse ja igapäevase kasutatavuse järgi.

Raamatu "Tublid teod" fookus on tegevustel ja tegusõnadel, mis on igapäevaelus hädavajalikud. Samuti ei puudu raamatust ka esemed ja nähtused, mis on lapse arengu seisukohast olulised. Lisaks argikeelele on raamatus ruumi ka viisakusväljenditele, numbrile ja värvidele, mis aitavad luua tugeva aluse lapse keeleoskusele.

Kui soovid oma lapsele pakkuda harivat ja lõbusat lugemiselamust, siis "Tublid teod. Jutukas laps" on kindel valik. See on raamat, mis kasvab koos sinu lapsega, pakkudes talle uusi teadmisi ja sõnu, mida igapäevaselt kasutada.