TÜDRUKUD. VAHVA VÄRVIVIHIK

TÜDRUKUD. VAHVA VÄRVIVIHIK

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Osta
Apollo
2.95€ / 2.80€
Osta
Kas otsid loomingulist tegevust, mis oleks lõbus ja samal ajal inspireeriv? "Tüdrukud. Vahva värvivihik" võib olla just see, mida vajad. See raamat ei ole pelgalt tavaline värvimisraamat, vaid see on loodud selleks, et äratada inspiratsiooni ja pakkuda rõõmu igas vanuses värvijatele.

Autor on kokku pannud kogumiku erilistest ja populaarsetest tüdrukutest, kes kõik ootavad, et sa neile elu ja värvi sisse puhuksid. Iga lehekülg on kui uus seiklus, mis viib sind läbi erinevate stiilide ja teemade. Võta oma värvipliiatsid või markerid ja anna nendele tüdrukutele just need värvid, mis peegeldavad sinu meeleolu või stiili.

See värvivihik on suurepärane võimalus lõõgastuda ja lasta oma loovusel lennata. Samal ajal on see ka hea viis, kuidas arendada peenmotoorikat ja silma-käe koordinatsiooni. Värvimine on tegevus, mis võimaldab sul hetkeks eemalduda igapäeva muredest ja sukelduda värvide maailma.

"Tüdrukud. Vahva värvivihik" on suurepärane kingiidee sõbrale, tütrele või isegi iseendale. See ei ole lihtsalt värvivihik, see on pilet fantaasiarikka ja värvikireva maailma avastamiseks. Võta hetk enda jaoks, leia oma lemmikpliiatsid ja asu teekonnale, mis on täis värve ja loovust.