TÜDRUKUD VLOGIVAD. HÄMMASTAV ABBY, DRAAMAKUNINGANNA

TÜDRUKUD VLOGIVAD. HÄMMASTAV ABBY, DRAAMAKUNINGANNA

Autor: Emma Moss

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Osta
Apollo
1.49€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas oleks juhtida oma videoblogi, samal ajal koolielu ja esimese armastuse keerdkäikudega toime tulema? Emma Mossi raamat "Tüdrukud vlogivad. Hämmastav Abby, draamakuninganna" viib sind Abby pöörasesse maailma, kus just see kõik on reaalsus.

Abby ja tema sõprade vlog "Tüdrukud vlogivad!" on saanud tema igapäevaelu lahutamatuks osaks. Kuid kui koolitööd ja muusikaliproovid hakkavad üha enam aega nõudma, leiab Abby end olukorrast, kus ta peab leidma tasakaalu oma kirgede, kohustuste ja südameasjade vahel. Eriti keeruliseks muutuvad asjad, kui ta vanemad avastavad, et tema hinded on langenud ja Abby peab otsustama, mis on tema jaoks tõeliselt oluline.

Selle raamatu lehekülgedelt ei leia sa mitte ainult kaasahaaravat lugu, vaid ka praktilisi nõuandeid ja juhiseid, kuidas ise vlogimisega alustada. Kui oled noor ja loov ning soovid jagada oma elu internetis, siis on see raamat just sulle mõeldud.

Lase end kaasa haarata Abby elu keerdkäikudest ja avasta, kuidas ta leidis oma tee läbi koolidraama, esimese armumise ja videoblogi pidamise väljakutsete. "Tüdrukud vlogivad. Hämmastav Abby, draamakuninganna" on lugu sellest, kuidas leida endas jõudu ja julgust järgida oma unistusi, isegi kui see tähendab raskete valikute tegemist.