TÜDRUKUD VLOGIVAD. LUCY LOCKETI VEEBIKATASTROOF

TÜDRUKUD VLOGIVAD. LUCY LOCKETI VEEBIKATASTROOF

Autor: Emma Moss

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kui keeruline võib olla uude kooli sisse elamine, eriti kui see kool asub hoopis teises riigis? Emma Mossi raamat "Tüdrukud vlogivad. Lucy Locketi veebikatastroof" viib sind noore Lucy elu keerdkäikudele, kui ta peab toime tulema just sellise väljakutsega.

Lucy elu on pöörases keerises, kui ta peab kohanema uue keskkonnaga, kuid juba esimesel päeval juhtub midagi, mis paneb teda soovima, et maa neelaks ta alla. Üks koolikaaslane jäädvustab Lucy kohmetu hetke ja jagab seda kogu internetiga. Lucy, kes on juba niigi mures oma kokutamise pärast, leiab end ootamatust olukorrast, kus tema privaatne hetk muutub avalikuks naerualuseks.

Kuidas sa end tunneksid, kui sinu kõige piinlikum hetk satuks veebi ja kõik seda näeksid? Lucy on loomulikult muserdatud, kuid tema sõbrad ei lase tal nii kergelt alla anda. Nad pakuvad välja idee, mis esmapilgul tundub hullumeelne – alustada vlogimist. Kas sa suudaksid ette kujutada, et jagad oma elu internetis pärast sellist avalikku häbi? Lucy jaoks tundub see võimatu, kuid sõprade toel võtab ta vastu väljakutse.

Emma Mossi raamat ei ole lihtsalt lugu ühest tüdrukust ja tema veebikatastroofist; see on juhend ja inspiratsiooniallikas kõigile noortele, kes unistavad oma vlogi loomisest. Raamatust leiad praktilisi nõuandeid ja julgustavaid sõnu, mis aitavad sul astuda esimesi samme vlogimaailmas.

Kui oled valmis sukelduma Lucy Locketi maailma ja avastama, kuidas ta oma hirmudest üle saab, siis "Tüdrukud vlogivad. Lucy Locketi veebikatastroof" on raamat, mida sa ei taha käest panna. See on lugu julgusest, sõprusest ja eneseleidmisest digiajastul, mis puudutab südameid ja innustab sind järgima oma unistusi, hoolimata takistustest teel.