Tüdrukud

Tüdrukud

Autor: Emma Cline

Kirjastus: VARRAK

Kategooria: Noortele
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
20.90€
Hetkel pole saadaval
Apollo
22.45€ / 21.33€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, mis tunne oli elada 60ndate lõpu Californias, ajastul, kus hipiliikumine õitses ja kommuunid tõotasid uut vabaduse ja armastuse ajastut? Emma Cline'i esikteos "Tüdrukud" viib teid otse selle ajastu südamesse läbi 14-aastase Evie Boydi silmade, kes igatseb pääseda argielu rutiinist ja leida koht, kus ta tunneks end tõeliselt kuuluvat.

Kui Evie kohtab pargis rühma enesekindlaid tüdrukuid, kes on pühendunud karismaatilisele liidrile Russellile ja elavad koos üksildases rantšos, on ta lummatud nende vabadusest ja näilisest õnnest. See on lugu, kuidas üksildane tüdruk leiab end tõmmatuna eluviisi poole, mis tundub esmapilgul idülliline, kuid peidab endas tumedaid ja ohtlikke saladusi.

Emma Cline'i kirjutamisstiil on detailirohke ja kaasahaarav, kajastades sügavalt tüdrukute haavatavust ja nende soovi kuuluda kuhugi, kellelegi. Autor on inspiratsiooni saanud Charles Mansoni perekonna kurikuulsast loost, mis lisab romaanile veelgi sügavust ja põnevust. "Tüdrukud" on teos, mis ei jäta kedagi külmaks – see on lugu, mis uurib inimhinge keerukust ja meenutab meile, et iga kultuuriloo taga on inimesed oma unistuste ja hirmudega.

Teose on tõlkinud eesti keelde [tõlkija nimi, kui teada], tuues selle lähemale eestikeelsele lugejale. Emma Cline'i "Tüdrukud" on saanud rahvusvahelist tunnustust, õigused on müüdud 34 riiki ja teos on teel suurele ekraanile.

Kui olete valmis sukelduma ajaloo ühte pöörasemasse perioodi ja avastama, mis juhtub, kui otsing vabaduse järele viib ohtliku piirini, siis "Tüdrukud" on just teile. See on raamat, mis ei jäta teid ükskõikseks, vaid kutsub kaasa mõtlema ja südamest kaasa tundma.