TÜDRUKUTIRTSUDELE. MINU ESIMENE VÄRVIVIHIK

TÜDRUKUTIRTSUDELE. MINU ESIMENE VÄRVIVIHIK

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.91€
Osta
Avasta maailma läbi värvide ja loovuse! "Tüdrukutirtsudele. Minu esimene värvivihik" on ideaalne kaaslane sinu väikesele kunstnikule, kes armastab maailma oma värvipliiatsitega rikkamaks muuta. See raamat on loodud spetsiaalselt tüdrukutele, pakkudes neile lõbusat ja harivat tegevust, mis toetab nende loomingulist väljendusoskust.

Raamat on täis armsaid ja inspireerivaid pilte, mis ootavad, et sinu laps neile elu sisse puhuks. Olgu selleks printsessid, loomad või fantaasiaküllased maastikud – iga lehekülg on uus võimalus avastada ja katsetada värvide maagiat.

Sinu väike kunstnik saab õppida värvide tundmaõppimise kaudu ka põhilisi kunstipõhimõtteid, arendades samal ajal oma peenmotoorikat ja keskendumisvõimet. "Tüdrukutirtsudele. Minu esimene värvivihik" on suurepärane vahend, mis aitab sinu lapsel arendada enesekindlust oma loominguliste oskuste osas.

Kasuta seda värvivihikut, et veeta kvaliteetaega koos oma lapsega, avastades koos uusi värvikombinatsioone ja jagades rõõmu loomisest. See on suurepärane võimalus luua mälestusi, mis kestavad terve elu.

"Minu esimene värvivihik" on loodud selleks, et pakkuda rõõmu ja inspiratsiooni igale tüdrukutirtsule, kes on valmis oma kujutlusvõimet kasutama ja oma maailma värvikirevamaks muutma. Võta pliiatsid kätte ja alusta seiklust koos oma lapsega juba täna!