TUHANDES KORRUS

TUHANDES KORRUS

Autor: Katharine Mcgee

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Noortele
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.50€
Osta
Kas oled kunagi unistanud tulevikust, kus pilvelõhkujad ulatuvad taevasse tuhande korruseni? "Tuhandes Korrus" viib sind 22. sajandi Manhattani, kus glamuur ja tehnoloogia käivad käsikäes. See on lugu viiest teismelisest, kes elavad selles hiiglaslikus tornis, kus iga korrus peidab endas uusi saladusi ja väljakutseid.

Leda Cole on tüdruk, kes võib väliselt paista veatu, kuid tema särava fassaadi all on peidus sõltuvus, mis ähvardab kõik hävitada. Eris Dodd-Radsoni elu näib ideaalne, kuni üks reetmine pöörab kõik pea peale. Rylin Myers avastab töötades torni ülemistel korrustel uue armastuse, mis paneb proovile kõik, mida ta seni teadis. Watt Bakradi geniaalsus tehnoloogia alal viib ta ohtliku saladuseni, mis võib muuta kõike. Ja Avery Fuller – geneetiliselt täiuslik tüdruk, kes elab torni tipus – ihkab midagi, mida ta ei tohi kunagi omada.

Katharine McGee, kes on pärit Texasest ja kolis pärast ülikooli lõpetamist New Yorki, töötades kirjastuses HarperCollins, on loonud maailma, kus iga tegelase valikud ja saladused põimuvad omavahel, luues põneva ja ettearvamatu loo. Kolme aasta pikkune kirglik kirjutamine viis lõpuks "Tuhandenda korruse" sünnini, romaanini, mis kutsub sind avastama tuleviku Manhattanit, kus unistused ja ambitsioonid võivad viia nii tippu kui ka languseni.

Kui sulle meeldib põnevus ja tulevikufantaasiad, siis "Tuhandes Korrus" on just see raamat, mis võib sind köita tundideks. Astu sisse tuleviku New Yorki, kus iga valik võib muuta sinu saatust.