Tuhkatriinu

Tuhkatriinu

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Muinasjutud
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
6.95€ / 6.60€
Osta
Kujutage ette, et saate kanda kauneid kristallkingi ja tantsida säravas ballisaalis kuningliku printsi kõrval. See pole pelgalt unistus, vaid osa klassikalisest loost, mis on puudutanud lugematuid noori südameid üle kogu maailma. "Tuhkatriinu" on lugu, mis on paelunud lugejaid juba aastasadu, jutustades meile tööka ja heasüdamliku kasutütre kangelaslikust teekonnast.

Raamatu peategelane on alandliku päritoluga tütarlaps, kelle elu on täis raskusi ja kohustusi. Tema igapäevaelu on kaugel glamuurist – ta elab väikeses kambrikeses, kus ta peab taluma oma kurja võõraema ja õdede pidevat kiusu. Kuid kui saabub võimalus osaleda suurejoonelisel ballil, muutub kõik. Tänu oma haldjast ristiema maagilisele sekkumisele transformeerub Tuhkatriinu tuhast tõusvaks kaunitariks, kelle ilu ja headus võlub kohalviibivat printsi.

Kuidas Tuhkatriinu oma unistuste ballile pääseb? Millised takistused seab saatus tema ja armastatud printsi teele? Ja mis saab siis, kui südaöö kellalöögid kuulutavad muinasjutulise õhtu lõppu? Need on küsimused, mis haaravad noori lugejaid ja panevad neid lehekülgi pöörama, et avastada loo lõpplahendus.

Lisaks põnevale loole pakub "Tuhkatriinu" ka harivat väärtust. Raamatu lõpus ootavad lapsi huvitavad ülesanded, mis võimaldavad neil loo võtmehetki uuesti läbi mängida ja süvendada arusaamist loetust. Need tegevused on mõeldud selleks, et arendada noorte lugejate loogilist mõtlemist ja taiplikkust, pakkudes samal ajal ka lõbusat ajaviidet.

Kui olete valmis sukelduma klassikalise muinasjutu maailma, kus headus ja julgus viivad lõpuks õnneliku lõpuni, siis on "Tuhkatriinu" teie jaoks ideaalne valik. See on lugu, mis õpetab meile, et tõeline ilu peitub sisemuses ja et heasüdamlikkus ning töökus toovad lõpuks kaasa õiglase tasu.