Tuhkatriinu. Kaunitar ja koletis. Kleepsudega muinasjutud

Tuhkatriinu. Kaunitar ja koletis. Kleepsudega muinasjutud

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Muinasjutud
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.50€
Osta
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Kas otsid viisi, kuidas muuta lugemine oma väikesele seiklushimulisele sõbrale lõbusamaks ja kaasahaaravamaks? "Tuhkatriinu. Kaunitar ja koletis. Kleepsudega muinasjutud" võib olla just see, mida vajad. See pole lihtsalt järjekordne muinasjuturaamat – see on interaktiivne seiklus, mis ühendab lugemise ja mängu.

Raamat pakub lastele võimalust saada osa kahest armastatud loost: Tuhkatriinu ja Kaunitar ja koletis. Kuid siin on konks – teksti sees on lüngad, mis ootavad täitmist. Sinu ülesanne on leida õige sõna ja asendada see kleepsuga, mis on raamatu kaasas olevas kleepsulehes. See tegevus ei aita mitte ainult arendada sõnavara ja lugemisoskust, vaid ka peenmotoorikat ja probleemilahendamise oskusi.

Raamatuga on kaasas 56 värvikirevat kleepsu, mis muudavad õppimise visuaalselt paeluvaks. Kujutluspiltide abil saavad lapsed paremini mõista sõnade tähendust ja konteksti, mis omakorda aitab neil lugemist paremini mõista ja nautida.

Kui soovid oma lapse lugemisharjumust toetada viisil, mis on nii hariv kui ka lõbus, siis "Tuhkatriinu. Kaunitar ja koletis. Kleepsudega muinasjutud" on suurepärane valik. See on raamat, mis ei paku mitte ainult meeldejäävat lugemiskogemust, vaid ka võimalust veeta kvaliteetaega koos oma lapsega, aidates tal avastada lugemise imelist maailma.